» ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

ІІ (районний) етап Всеукраїнських олімпіад

Написано 30-12-2015, 08:37, переглянуто: 988
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з Web-дизайну

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 6 Іванов Кіріл ІІ Терещук Тетяна Василівна
2 8 Борисов Микита ІІІ Терещук Тетяна Василівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 9 Балась Костянтин ІІ Вдовіка Тетяна Олександрівна
2 10 Коваль Дмитро ІІІ Кулагіна Олена Григорівна
3 11 Сисак Марія ІІІ Калініна Наталія Олександрівна
4 11 Кравчук Артем ІІІ Калініна Наталія Олександрівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 10 Будько Андрій ІІІ Чувтаєва Людмила Олександрівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 8 Вакулюк Вероніка ІІІ Хубулава Надія Борисівна
2 9 Балась Констянтин ІІІ Хубулава Надія Борисівна
3 10 Білокур Діана ІІ Хубулава Надія Борисівна
4 10 Тищенко Євгенія ІІІ Хубулава Надія Борисівна
5 11 Кравчук Артем ІІІ Хубулава Надія Борисівна
6 11 Лебідь Катерина ІІІ Хубулава Надія Борисівна
7 11 Міщенко Олександра ІІІ Хубулава Надія Борисівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 11 Кравчук Артем ІІІ Беззубцева Валерія Володимирівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 7 Стопчатий Андрій ІІ Голуб Алла Олександрівна
2 9 Балась Костянтин ІІ Давиденко Оксана Миколаївна
3 9 Дудін Владислав ІІІ Давиденко Оксана Миколаївна
4 11 Золотих Влада ІІІ Голуб Алла Олександрівна
5 11 Сисак Марія ІІІ Голуб Алла Олександрівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 8 Корольов Антон ІІ Терещук Тетяна Василівна
2 9 Бабанський Олександр І Мальцева Олена Олександрівна
3 10 Баськов Владислав ІІ Мальцева Олена Олександрівна
4 11 Золотих Влада ІІ Альбоха Cвітлана Вікторівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 8 Домінська Наталія ІІІ Василенко Тетяна Михайлівна
2 10 Афанасьєв Яніслав ІІІ Василенко Тетяна Михайлівна
3 11 Подать Роман ІІІ Василенко Тетяна Михайлівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 6 Власенко Ярослав ІІІ Білітюк Ірина Анатоліївна
2 7 Мадяр Богдана ІІІ Білітюк Ірина Анатоліївна
3 8 Разумовська Єлизавета ІІІ Білітюк Ірина Анатоліївна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 10 Грищенко Єлізавета ІІІ Васильківський Ілля Павлович

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 9 Олексієнко Борис ІІІ Лисицька Людмила Павлівна
2 10 Купець Вадим ІІІ Василенко тетяна Михайлівна
3 11 Подать Роман ІІІ Василенко тетяна Михайлівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 8 Григоров Антон ІІ Максімова Валентина Миколаївна
2 9 Дудін Владислав ІІІ Максімова Валентина Миколаївна
3 9 Михайловська Дар'я ІІІ Максімова Валентина Миколаївна
4 10 Тищенко Євгенія ІІІ Максімова Валентина Миколаївна
5 11 Міщенко Олександра ІІІ Максімова Валентина Миколаївна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
Технічна праця
1 10 М'яновський Віталій І Смірнова Галина миколаївна
2 11 Дума Дмитро І Смірнова Галина Миколаївна
Обслуговуюча праця
3 8 Бабанська Любов ІІІ Шаля тетяна Миколаївна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 8 Вакулюк Вероніка ІІІ Буянівська Наталія Іванівна
2 9 Дудін Владислав ІІ Прокошина Любов іванівна
3 11 Самолінська Софія ІІІ Прокошина Любов Іванівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 7 Кравчук Владислав І Андрусенко Наталія Володимирівна
2 7 Клименко Олександр ІІ Андрусенко Наталія Володимирівна
3 7 Мадяр Богдана ІІ Андрусенко Наталія Володимирівна
4 7 Шпурик Геннадій ІІІ Андрусенко Наталія Володимирівна
5 9 Михайловська Дар'я ІІІ Чувтаєва Людмила Олександрівна
6 10 Баськов Владислав ІІІ Рудей Дмитро Юрійович
7 11 Кравчук Артем І Чувтаєва Людмила Олександрівна
8 11 Горбатенко Ксенія ІІ Чувтаєва Людмила Олександрівна
Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в початковій школі

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 4 Лавренюк Олександр І Юрченко Марина Володимирівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з природознавства в початковій школі

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 3 Мацола Влада ІІІ Верба Марія Василівна
2 4 Сноз Аліса І Могила Ольга Вячеславівна

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з комп'ютерної графіки

Клас Прізвище та ім’я учня Місце Вчитель
1 11 Казанцева Аліна ІІ Мальцева Олена Олександрівна

Календар подій
«    Січень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Незабаром
Інфо КІГ
КІГ моніторинг

Чи підтримуєте Ви встановлення у гімназії реєстраційно-аналітичної системи безпеки для контролю доступу до навчального закладу?


Мить визнання
Київська інженерна гімназія увійшла до ТОП-50 кращих навчальних закладів м.Києва за результатами 3НО-2014 (рейтинг газети «Сегодня»).
Київська інженерна гімназія – переможець конкурсу «За честь і Славу України»